Dziękuję za wpłaty
na planowane ogrzewanie
i zaangażowanie dla zbierających.
Stobiec 7100 zł.
Świerznica 5850 zł.
Tujsk 7100 zł.
Chełmek-Osada 1800 zł.
Indywidualna wpłata ze Świerznicy 500 zł.
Nowotna 4170 zł.
i za kilka wpłat indywidualnych.
Suma wpłat przekroczyła 32000 zł
Dziękuję serdecznie zbierającym
a tych którzy, jeszcze nie wpłacili
o dokonanie wpłat ze szczerego serca.
W ciągu całego czerwca zapraszam
na nabożeństwo o godzinie 16.30.
Dziękuję za posprzątanie świątyni
państwu Śliwa i Justynie Celinie i Tomasz Krycia ze Stobca
i złożone ofiary na potrzeby ołtarza.
Polecamy w modlitwie bardzo poważnie
chorego księdza Zbigniewa Ciapałę z Mikoszewa.
Dziękuję bardzo serdecznie za
pomoc przy zorganizowaniu
uroczystości odpustowych i Złotego Motocyklowego.
Dziękują tak, że bardzo serdecznie
Siostry Katarzynki za zebrane ofiary
w wysokości 4040 zł
(dwie tace i sprzedane dewocjonalia).
Dziękuję tak, że za zebrane ofiary
złożone do puszek na hospicjum
Świętego Józefa w Sopocie.
----------------------------------------
Dziękuję za przywiezienie młodych brzóz
i ustawienie w kościele
na Święto Zesłania Ducha Świętego
panom Mirosławowi Wojtkowskiemu i Marcinowi Czosnek
oraz za opryskanie chodnika wokół kościoła
Pawłowi i Karolinie Beksa.
----------------------------------
Dziękuję za kolejny wspólny wyjazd
na Dni Młodzieży Diecezji Elbląskiej
do Kwidzyna kierowcom i samej młodzieży
(razem 17 osób)
Dziękuję za przybycie na spotkanie
dotyczące założenia ogrzewania
gazowego w naszej świątyni.
Propozycja, którą nam przedstawiono,
opiewa na koszt 50 tysięcy złotych.
(materiały + robocizna + mapy geodezyjne)
Rozważam tę propozycję, bo wydaje
się najbardziej sensowna i adekwatna
do naszej świątyni.
Wielokrotnie będę poruszał ten
temat i jestem wdzięczny
za wszelkie sugestie.
------------------------------------
Dar ołtarza parafian,
darczyńców indywidualnych
i motocyklistów z Drugiego Zlotu Motocyklowego.
Ikona Matki Bożej w stylu bizantyjskim
pokryta metalem i srebrzona
jest umieszczona w prezbiterium
naszego kościoła po lewej stronie tabernakulum.
-------------------------------------
Uwaga.
Proszę o przestrzeganie regulaminu
wjazdu na cmentarz i podstawowe prace.
Kwestia stawiania pomników
i poważniejsze
prace przy grobach,
np. układanie kostki musi być
konieczne
zgłoszone proboszczowi w kancelarii.
Dopiero po wydaniu
na piśmie firma
ma prawo wjazdu
na cmentarz.
Zapraszam, dzieci z rodzicami
do czytania czasopism
"Ziarenko" i "Gość Niedzielny".